سد تراز لالی از سال ۹۷ بلاتکلیف مانده است

لالی- فرماندار شهرستان لالی گفت: سد تراز از سال ۹۷ و با حضور وزیر نیرو کلنگ زنی شد ولی باز هم به خاطر محدودیت‌های مالی همچنان بلاتکلیف مانده است.

به گزارش خبرنگار مهر، گودرز ترکی زاده عصر امروز جمعه در جلسه شورای برنامه‌ریزی این شهرستان لالی، به مسئله آب شرب شهر لالی اشاره کرد و گفت: در دو سال اخیر سه حلقه چاه و هشت کیلومتر لوله‌گذاری انجام شد ولی امسال به لحاظ محدودیت‌های برنامه بودجه و برق این پروژه رها شده است.

وی افزود: حساسیت مردم نسبت به این موضوع برانگیخته شده است و با وجود صدور دستورات لازم از سوی استاندار اما نیازمند یک عنایت ویژه در این زمینه هستیم.

فرماندار شهرستان لالی عنوان کرد: آب‌رسانی به دشت لالی یکی دیگر از نیازهای این شهرستان است که سازمان آب و برق خوزستان باید نسبت به تسریع و تسهیل این پروژه عنایت لازم را داشته باشد.

ترکی زاده با بیان اینکه سد تراز از سال ۹۷ و با حضور وزیر نیرو کلنگ زنی شد ولی باز هم به خاطر محدودیت‌های مالی همچنان بلاتکلیف مانده است، به وضعیت معابر شهری اشاره کرد و افزود: کوچه‌ها و معابر شهری در لالی وضعیت اسفناک تری نسبت به روستا دارند و برای آسفالت معابر و خیابان‌های شهر و همچنین مبلمان شهری باید چاره‌ای اندیشیده شود.

وی با اشاره به اینکه با وجود پرداخت سه ماه از مطالبات کارگران شهرداری ولی هنوز مطالبات عدیده‌ای دارند، گفت: شهرستان از سهم آلاینده‌های نفتی بهره‌مند نمی‌شود که با توجه به فعالیت صنعت پتروشیمی و چاه‌های نفت ولی برخوردار از توسعه‌های مربوط به آلاینده‌های نفتی نیست.

بنا به گفته فرماندار شهرستان لالی، دهستان سادات حسینی در بخش مرکزی و همچنین بخش هتی فاقد گاز رسانی هستند.

دیدگاهتان را بنویسید