آغاز ۲۰ پروژه ریلی و آزادراهی تا قبل از پایان دولت دوازدهم

آغاز ۲۰ پروژه ریلی و آزادراهی تا قبل از پایان دولت دوازدهم

وزیر راه و شهرسازی در مراسم تکریم از پیشکسوتان ومدیران ارشد وزارت راه و شهرسازی از آغاز ۲۰ پروژه ریلی و آزادراهی تا قبل از اتمام دولت خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از وزارت راه و شهرسازی، محمد اسلامی در مراسم تکریم از پیشکسوتان و مدیران ارشد وزارت راه و شهرسازی با یادآوری یاد و خاطره ابوالقاسم رحیمی‌انارکی مدیرعامل سابق بانک مسکن، رضا نگهبان مدیرکل سابق راه و شهرسازی استان تهران و جاوشیری مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای جنوب سیستان‌وبلوچستان که به علت کرونا در سال ۹۹ به رحمت خدا رفتند، افزود: ۱۲۵ نفر از پرسنل ستاد وزارتخانه سال گذشته و امسال بازنشست شدند که مقرر شده تا در مراسمی با رعایت پروتکل‌های بهداشتی از خدمات آنها قدردانی شود.

به گفته اسلامی، فعالیت‌های وزارت راه و شهرسازی در عرصه محرومیت زدایی و خدمت به مردم در موضوع توسعه و ارتقای راه‌های روستایی، خدمات عمرانی و طرح‌های مسکن، و همچنین توسعه زیرساخت کشور با اولویت پروژه‌های تأثیرگذار ملی دو بال فعالیت‌های در سال‌های گذشته بودند که به نحو شایسته برخی از آنها انجام و برخی دیگر نیز در حال انجام هستند.

وزیر راه و شهرسازی ادامه داد: انتظار است تا پروژه‌های جدیدی از جمله ۲۰ پروژه ریلی و آزادراهی که موجب افزایش سرانه‌ها شده و گسترش ترانزیت می‌شود، آغاز شود تا سنگ بنایی برای آیندگان برای انجام کارهای بزرگ، گذاشته شود.

وی تاکید کرد: مدیریت پروژه‌ها به گونه‌ای باشد که خاطرات و تجربیات پیشکسوتان کتاب شده و به نسل‌های آتی منتقل شود تا همواره نسل آینده به یاد داشته باشد که با چه تلاش‌هایی کشور توسعه یافت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *